ikona Safari

Przekazywanie uwag o Safari

W przypadku wystąpienia problemów podczas korzystania z Safari można wysłać uwagi do Apple bezpośrednio z tego programu. Uwagi mogą dotyczyć stron internetowych, które nie otwierają się poprawnie lub cech programu, które nie działają tak, jak użytkownik się tego spodziewa.

  1. Wybierz polecenie menu Safari > Zgłoś błędy do Apple.

    Na ekranie pojawi się okno dialogowe z adresem strony otwartej w głównym oknie Safari. Adres ten może się przydać przy rozwiązywaniu problemu.

  2. Wpisz krótki opis problemu. Jeśli to możliwe, opis powinien zawierać czynności wykonywane podczas wystąpienia problemu.

  3. Jeżeli chcesz wysłać zrzut ekranu lub źródło aktualnej strony, kliknij w „Więcej opcji” i zaznacz rzeczy, które chcesz wysłać. Możesz także określić rodzaj problemu.

  4. Kiedy raport jest gotów, kliknij w Wyślij.

Safari wysyła podane informacje do Apple. Do raportu nie jest dołączany Twój adres email. Nie otrzymasz odpowiedzi na swój raport, ale Apple bardzo ceni czas, jaki poświęcasz na zgłoszenie błędu.

Jeżeli często wysyłasz takie raporty, możesz dostosować pasek narzędzi Safari, umieszczając w nim przycisk do wysyłania raportów.


Podobne tematy

Dostosowywanie okna Safari