Jeżeli niektóre funkcje strony internetowej nie działają, być może wyłączone zostały narzędzia pomagające Safari w obsłudze określonej zawartości stron.
Otwórz program Safari, jeżeli nie jest otwarty.
Wybierz polecenie menu Safari > Preferencje, po czym kliknij w Ochrona.
Upewnij się, że zaznaczone są następujące pola wyboru: Włącz wtyczki, Włącz Javę, Włącz JavaScript.
Upewnij się, że następujące pole wyboru nie jest zaznaczone: Blokuj okna wyskakujące.
Jeżeli powyższe kroki nie pomagają, być może konieczna jest instalacja dodatkowej wtyczki, czyli programu rozszerzającego możliwości Safari.
Możesz także wybrać polecenie menu Safari > Zgłoś błędy do Apple, aby zgłosić problem z obsługą danej strony.