ikona Safari

Gdy Safari nie wyświetla grafik ze stron internetowych

Gdy brakuje grafik użytych na stronie, spróbuj ponownie wczytać tę stronę lub zmień preferencje wyglądu w Safari.

Odśwież stronę

Wybierz polecenie menu Widok > „Odśwież stronę” lub kliknij w przycisk odświeżania w pasku narzędzi Safari (oznaczony zgiętą strzałką).

Sprawdź preferencje

Funkcja wyświetlania grafik mogła zostać wyłączona. Jeżeli chcesz włączyć wyświetlanie grafik na stronach internetowych:

  1. Otwórz program Safari, jeżeli nie jest otwarty.

  2. Wybierz polecenie menu Safari > Preferencje, po czym kliknij w Wygląd.

  3. Zaznacz „Wyświetlaj obrazki po pobraniu strony”.

Spróbuj otworzyć inną stronę

Jeżeli na innych stronach grafiki są widoczne, problem może dotyczyć tylko pojedynczej strony. Skontaktuj się z jej właścicielem po pomoc.

Zajrzyj do menu Programowanie

Gdy tworzysz witrynę, rozwiń menu Programowanie i upewnij się, że menu „Wyłącz wyświetlanie grafiki” nie jest zaznaczone.

Podobne tematy

Gdy pewne funkcje strony internetowej nie działają