Jeżeli w Safari włączona jest funkcja automatycznego podawania haseł dostępu i nazw użytkownika, można ją wyłączyć, a także usunąć zapamiętane dane.
Otwórz program Safari, jeżeli nie jest otwarty.
Wybierz polecenie menu Safari > Preferencje, po czym kliknij w Formularze.
Wyłącz zaznaczenie pola wyboru „Automatyczne wypełnianie formularzy: nazwami użytkowników i hasłami”, a następnie kliknij w umieszczony obok przycisk Edycja.
Zaznacz nazwy użytkownika, które chcesz usunąć, po czym kliknij w przycisk Usuń. Możesz także kliknąć w przycisk Usuń wszystko.
Zapamiętane hasła dostępu nie są wyświetlane na liście, ale po usunięciu nazwy użytkownika usuwane jest także skojarzone z nią hasło.
Kliknij w Gotowe.