ikona Safari

Usuwanie zapamiętanych haseł

Jeżeli w Safari włączona jest funkcja automatycznego podawania haseł dostępu i nazw użytkownika, można ją wyłączyć, a także usunąć zapamiętane dane.

  1. Otwórz program Safari, jeżeli nie jest otwarty.

  2. Wybierz polecenie menu Safari > Preferencje, po czym kliknij w Formularze.

  3. Wyłącz zaznaczenie pola wyboru „Automatyczne wypełnianie formularzy: nazwami użytkowników i hasłami”, a następnie kliknij w umieszczony obok przycisk Edycja.

  4. Zaznacz nazwy użytkownika, które chcesz usunąć, po czym kliknij w przycisk Usuń. Możesz także kliknąć w przycisk Usuń wszystko.

    Zapamiętane hasła dostępu nie są wyświetlane na liście, ale po usunięciu nazwy użytkownika usuwane jest także skojarzone z nią hasło.

  5. Kliknij w Gotowe.

Podobne tematy

Automatyczne podawanie haseł dostępu

Blokowanie automatycznego zapamiętywania nazw użytkowników i haseł

Gdy automatyczne wypełnianie formularzy nie działa