Można użyć zakładek z innej przeglądarki w Safari. W tym celu należy wyeksportować je z innej przeglądarki do pliku HTML i zaimportować do Safari.
Otwórz inną przeglądarkę.
Znajdź opcję eksportu zakładek i użyj jej. Opcja eksportu znajduje się zwykle w menu Plik.
Zachowaj zakładki w pliku HTML, np. „zakładki.html”
Otwórz Safari i wybierz polecenie menu Plik > Importuj zakładki.
Wskaż plik HTML, który został wcześniej utworzony, po czym kliknij w Importuj (w systemie Windows przycisk ten nosi nazwę Otwórz).